WYGODA DLA STÓP

 

wygoda_dla_stop

Podłoga w mieszkaniu traktowana jest jak „czwarta” ściana. Jest równie ważna, a czasem gra pierwsze skrzypce w wystroju mieszkania. To element, który osoba wchodząca widzi jako pierwszy, który czuje pod stopami, bada, a na jej podstawie ocenia gust właściciela. Na podłodze może wiele się dziać, to tutaj bawią się nasze dzieci, biegają domowe zwierzaki. Można nie mieć mebli, ale czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie mieszkanie bez pięknej podłogi?

Obecnie klient ma do dyspozycji ogromną ilość rozwiązań podłogowych. Technologia pozwala na stworzenie w zasadzie nieograniczonych kombinacji związanych z potrzebami użytkownika: wytrzymałość na ścieranie, twardość, specjalistyczne zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej, placówkach medycznych, czy edukacyjnych. Podłogi drewniane, panele podłogowe, parkiety wykonywane w 100% z drewna, podłogi z drewna egzotycznego. Podłogi dostosowane do ogrzewania podłogowego. Podłoże dobierane jest według gustu Klienta i dostosowane do projektu wnętrza stanowiąc znakomite uwieńczenie całości pamiętając, że podłoga ma służyć przez lata.

Jak znaleźć się w całym gąszczu ofert i propozycji producentów? Od tego jesteśmy My. Doradzimy, polecimy produkt odpowiedni dla Ciebie, skrojony na miarę i na możliwości. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie.

 

ZOBACZ GALERIĘ PODŁÓG UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE